MBRP 24-26 Ford Ranger Bumper Light Harness Kit
| Brand | MBRP |
|---|---|
| Part Number | mbrpSL5269-01W |
| MFR Part # | SL5269-01W |
| UPC / Barcode | 882963136732 |
| Item ID | 1006635 |
| Price Group | MBRP |
| Born-On Date | 2026-01-23 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Driving Lights |
| Dimensions | 7.4" Γ 7.4" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |