Cusco 17-23 Suzuki Swift Front Strut Bar (Special Order - No Cancel/No Return)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus60J 540 A |
| MFR Part # | 60J 540 A |
| Item ID | 1016214 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2026-01-29 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 52.0" Γ 9.0" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |