Counteract Motorcycle Balancing Bead Shop Pack (4) 1oz Bags
| Brand | Counteract |
|---|---|
| Part Number | cbbMK1oz |
| MFR Part # | MK1oz |
| UPC / Barcode | 187288000448 |
| Item ID | 1022151 |
| Price Group | Counteract |
| Born-On Date | 2026-02-17 |
| Category | Wheel and Tire Accessories |
| Subcategory | Wheel Accessories |
| Dimensions | 5.0" Γ 4.5" Γ 0.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.32 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |