Cusco Strut Bar Type-AS Rear 20mm Round 01-07 GDB STi (Rear Panel Trimming Requried)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus666 511 A |
| MFR Part # | 666 511 A |
| UPC / Barcode | 4996338666024 |
| Item ID | 102311 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2017-02-01 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 54.0" Γ 11.0" Γ 5.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 7.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |