Turn Offroad 21-26 Ford Bronco Hard Top (4 Door) White
| Brand | TURN Offroad |
|---|---|
| Part Number | torHTBR-M4W |
| MFR Part # | HTBR-M4W |
| Item ID | 1025449 |
| Price Group | TURN Offroad |
| Born-On Date | 2026-03-09 |
| Category | Roofs & Roof Accessories |
| Subcategory | Hard Top Accessories |
| Dimensions | 85.0" Γ 72.0" Γ 26.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 260.00 lbs |
| LTL Freight | β Required |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |