Athena Yamaha Banshee/Blaster16x21x22.5mm Needle Bearing (93310316H6)
| Brand | Athena |
|---|---|
| Part Number | athMNB160210225A |
| MFR Part # | MNB160210225A |
| Item ID | 1025689 |
| Price Group | Athena B |
| Born-On Date | 2026-03-10 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Bearings |
| Dimensions | 1.1" Γ 1.1" Γ 0.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |