Cusco 94-97 Nissan Skyline R33 Pillow-Ball Front Tension Rod (+5/-9mm Adj Range / No Cancel)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus233 473 A |
| MFR Part # | 233 473 A |
| UPC / Barcode | 4996338016072 |
| Item ID | 102574 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2017-02-02 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Suspension Arms & Components |
| Dimensions | 25.0" Γ 8.0" Γ 4.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 9.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |