Fast Hose, 2ft -3An Ss W/.106 Insert
| Brand | FAST |
|---|---|
| Part Number | fstNS6613A |
| MFR Part # | NS6613A |
| UPC / Barcode | 00036584095187 |
| Item ID | 1030563 |
| Price Group | FAST |
| Born-On Date | 2026-04-08 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Hoses |
| Dimensions | 11.9" Γ 6.5" Γ 2.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.45 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |