Cusco 2018+ Suzuki Swift Sport (ZC33S 1.4L) Direct Ignition Coil Pack - Set of 4 (No Cncl/No Rtrn)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus60J 748 A |
| MFR Part # | 60J 748 A |
| UPC / Barcode | 4996338119636 |
| Item ID | 1032502 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2026-04-20 |
| Category | Ignition |
| Subcategory | Ignition Coils - Upgrade |
| Dimensions | 11.0" Γ 8.0" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Not CARB Approved |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |