Cusco Subaru STi GRB/GVB/VAB/(WRX) VAG/(Forester)SJ5 & SJG Rear Differential Carrier
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus6A1 489 A |
| MFR Part # | 6A1 489 A |
| UPC / Barcode | 4996338048639 |
| Item ID | 105517 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2017-02-07 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Diff Braces |
| Dimensions | 15.3" Γ 4.6" Γ 4.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |