Cusco LSD Type-MZ 1-Way (1&2 Way) Rear Subaru Forester SF 98-02/SG EJ20T MT&AT/SH EJ20T 4AT
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cusLSD 183 A |
| MFR Part # | LSD 183 A |
| UPC / Barcode | 4996338011909 |
| Item ID | 105676 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2017-02-07 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Differentials |
| Dimensions | 10.0" Γ 10.0" Γ 10.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 24.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |