Cusco 08-17 Impreza (GR/GV/VA) Turbo Intercooler Protection Grill Kit Blue w/Blk Mesh
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus6A1 035 A |
| MFR Part # | 6A1 035 A |
| UPC / Barcode | 4996338099631 |
| Item ID | 105836 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2017-02-09 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Other Body Components |
| Dimensions | 25.0" Γ 9.0" Γ 2.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |