Cusco Lightweight Flywheel Subaru 01-07 GDB STi/08-14 GRB STi/11-14 GVB STi
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus667 023 A |
| MFR Part # | 667 023 A |
| UPC / Barcode | 4996338090355 |
| Item ID | 106001 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2017-02-14 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Flywheels |
| Dimensions | 16.0" Γ 8.0" Γ 5.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 10.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |