Eibach Pro-Alignment Rear Camber Kit for 04-08 Acura TL
| Brand | Eibach |
|---|---|
| Part Number | eib5.67095K |
| MFR Part # | 5.67095K |
| UPC / Barcode | 803050242068 |
| Item ID | 10985 |
| Price Group | Eibach C |
| Born-On Date | 2010-12-23 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 13.9" Γ 4.6" Γ 3.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |