RS-R 2015+ Subaru Outback 3.6R Down Sus Springs
| Brand | RS-R |
|---|---|
| Part Number | rsrF666W |
| MFR Part # | F666W |
| Item ID | 110031 |
| Price Group | RS-R Discount A |
| Born-On Date | 2017-03-20 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Lowering Springs |
| Dimensions | 16.3" Γ 11.8" Γ 8.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 23.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |