Tein Lower Spring Seat Thread M53, P2, I.D. 65
| Brand | Tein |
|---|---|
| Part Number | teinLSS01-P0334-1A |
| MFR Part # | LSS01-P0334-1A |
| Item ID | 114834 |
| Price Group | Tein Misc |
| Born-On Date | 2017-05-10 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Coilover Components |
| Dimensions | 5.0" Γ 3.5" Γ 0.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.22 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |