Stainless Works 2-1/2in Universal Hanger-Weld On
| Brand | Stainless Works |
|---|---|
| Part Number | sswUH2.5W |
| MFR Part # | UH2.5W |
| UPC / Barcode | 887753437983 |
| Item ID | 116413 |
| Price Group | Stainless Works |
| Born-On Date | 2017-05-18 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Exhaust Hangers |
| Dimensions | 5.0" Γ 2.8" Γ 0.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |