Torque Solution 2014 Audi MK3 TT w/ IHI Turbochargers Turbo Muffler Delete
| Brand | Torque Solution |
|---|---|
| Part Number | tqsTS-VW-393A |
| MFR Part # | TS-VW-393A |
| UPC / Barcode | TS-VW-393A |
| Item ID | 119471 |
| Price Group | Torque Solution |
| Born-On Date | 2017-06-28 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Muffler Delete Pipes |
| Dimensions | 7.8" Γ 5.4" Γ 4.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Not CARB Approved |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |