Pedders 10-15 Chevrolet Camaro Adjustable 27mm Front Sway Bar
| Brand | Pedders |
|---|---|
| Part Number | pedPED-428020-27A |
| MFR Part # | PED-428020-27A |
| UPC / Barcode | 9341150040821 |
| Item ID | 119522 |
| Price Group | Pedders |
| Born-On Date | 2017-06-29 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Sway Bars |
| Dimensions | 47.7" Γ 13.8" Γ 5.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 17.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |