Skyjacker Shock Absorber Adapter Bracket All Non-Spec Vehicles
| Brand | Skyjacker |
|---|---|
| Part Number | skySBB2K |
| MFR Part # | SBB2K |
| UPC / Barcode | 803696240565 |
| Item ID | 122356 |
| Price Group | Skyjacker |
| Born-On Date | 2017-07-24 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Shock Mounts & Camber Plates |
| Dimensions | 8.5" Γ 6.5" Γ 4.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |