Skyjacker Shock Absorber Bellow All Non-Spec Vehicles
| Brand | Skyjacker |
|---|---|
| Part Number | skyB10K |
| MFR Part # | B10K |
| UPC / Barcode | 803696115689 |
| Item ID | 122364 |
| Price Group | Skyjacker |
| Born-On Date | 2017-07-24 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Shocks and Struts |
| Dimensions | 10.5" Γ 7.1" Γ 4.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.38 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |