Cusco Strut Bar OS Rear for 99-06 Toyota MR-2 Spider
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus157 541 A |
| MFR Part # | 157 541 A |
| UPC / Barcode | 4996338157102 |
| Item ID | 129577 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2017-08-30 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 31.0" Γ 5.7" Γ 2.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |