Innovative 00-09 Honda S2000 F-Series Silver Aluminum Mounts 85A Bushings Billet Rear Diff Mounts
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inmB90755-85A |
| MFR Part # | B90755-85A |
| Item ID | 131469 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2017-09-27 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Differential Mounts |
| Dimensions | 8.5" Γ 8.5" Γ 7.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 7.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |