Innovative 96-00 Civic B/D Series Black Steel Mounts 60A Bushings (2 Bolt)
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm10050-60A |
| MFR Part # | 10050-60A |
| Item ID | 131623 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2017-09-27 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 10.7" Γ 10.4" Γ 6.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 10.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |