Eibach Pro-Alignment Rear Kit for 00-05 BMW 325i / 6/92-4/99 325i/328i 6 cyl
| Brand | Eibach |
|---|---|
| Part Number | eib5.67110K |
| MFR Part # | 5.67110K |
| UPC / Barcode | 803050217318 |
| Item ID | 13181 |
| Price Group | Eibach C |
| Born-On Date | 2010-12-23 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 23.7" Γ 4.7" Γ 4.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 11.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |