Diamond Eye KIT 4in DPF-BACK Single AL 2017 FORD 6.7L POWERSTROKE F250/350
| Brand | Diamond Eye Performance |
|---|---|
| Part Number | depK4379A |
| MFR Part # | K4379A |
| UPC / Barcode | 841963122084 |
| Item ID | 133680 |
| Price Group | Diamond Eye |
| Born-On Date | 2017-10-23 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | DPF Back |
| Dimensions | 53.9" Γ 13.1" Γ 9.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 38.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Not CARB Approved |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |