Ford Racing 5.0L Coyote Engine Harness for Automatic Transmission
| Brand | Ford Racing |
|---|---|
| Part Number | frpM-12508-M50A |
| MFR Part # | M-12508-M50A |
| UPC / Barcode | 756122006566 |
| Item ID | 133763 |
| Price Group | Ford Racing A |
| Born-On Date | 2017-10-25 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Wiring Harnesses |
| Dimensions | 29.1" Γ 8.5" Γ 8.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |