Eibach Pro-Alignment Front Camber Kit for 96-02 Toyota 4Runner
| Brand | Eibach |
|---|---|
| Part Number | eib5.25460K |
| MFR Part # | 5.25460K |
| Item ID | 134966 |
| Price Group | Eibach C |
| Born-On Date | 2017-10-30 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 15.1" Γ 13.8" Γ 4.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 21.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |