Eibach Pro-Alignment Front Camber Kit for 2016+ Toyota Tacoma
| Brand | Eibach |
|---|---|
| Part Number | eib5.25470K |
| MFR Part # | 5.25470K |
| UPC / Barcode | 803050429346 |
| Item ID | 134972 |
| Price Group | Eibach C |
| Born-On Date | 2017-10-30 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 15.7" Γ 14.1" Γ 4.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 20.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |