Vibrant Hollow Titanium Hanger Rod 1/2in. Diameter x 10in. Long
| Brand | Vibrant |
|---|---|
| Part Number | vib11891A |
| MFR Part # | 11891A |
| UPC / Barcode | 690092165567 |
| Item ID | 135338 |
| Price Group | Vibrant |
| Born-On Date | 2017-11-06 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Exhaust Hangers |
| Dimensions | 10.5" Γ 2.0" Γ 0.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.19 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |