Cusco Sway Bar End Link Set Rear Pillow Ball Rod End Adjustable (73-87mm) 08+ Subaru Impreza WRX/STI
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus965 317 A |
| MFR Part # | 965 317 A |
| UPC / Barcode | 4996338062406 |
| Item ID | 144843 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2017-12-28 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Sway Bar Endlinks |
| Dimensions | 8.1" Γ 4.6" Γ 2.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |