Innovative 03-10 Dodge Viper Silver Aluminum Mount 85A Bushing (Driver/Passenger Side Mount Only)
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm31010-85A |
| MFR Part # | 31010-85A |
| Item ID | 145596 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2018-01-12 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 8.4" Γ 8.4" Γ 6.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |