AMP Research 2014-2017 Dodge Ram 3500 DS BedStep2 - Black
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp75410-01A |
| MFR Part # | 75410-01A |
| UPC / Barcode | 815410013003 |
| Item ID | 145694 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2018-01-15 |
| Category | Nerf Bars & Running Boards |
| Subcategory | Bed Steps |
| Dimensions | 18.0" Γ 8.5" Γ 8.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 10.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |