AMP Research 99-23 Ford F250/350 Superduty (Excl. SuperCrew) Bedxtender - Silver
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp74814-00A |
| MFR Part # | 74814-00A |
| UPC / Barcode | 815410010897 |
| Item ID | 145710 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2018-01-15 |
| Category | Truck Bed Accessories |
| Subcategory | Bed Bars |
| Dimensions | 42.7" Γ 19.3" Γ 13.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 20.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |