AMP Research 04-22 Ford F-150 Bedxtender HD Sport - Silver (Optional No-Drill Brkt 74602-01A)
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp74803-00A |
| MFR Part # | 74803-00A |
| UPC / Barcode | 815410010705 |
| Item ID | 145726 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2018-01-15 |
| Category | Truck Bed Accessories |
| Subcategory | Bed Bars |
| Dimensions | 48.8" Γ 16.1" Γ 8.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 18.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |