AMP Research 2007-2017 Jeep Wrangler JK 2/4 Door Fuel Door - Brushed
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp73000-00A |
| MFR Part # | 73000-00A |
| UPC / Barcode | 815410013331 |
| Item ID | 145739 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2018-01-15 |
| Category | Fuel Delivery |
| Subcategory | Fuel Caps |
| Dimensions | 11.1" Γ 8.9" Γ 5.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |