AMP Research 2002-2013 Dodge Ram PowerStep Extension Brackets (BRACKETS ONLY) - Black
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp75130-01A |
| MFR Part # | 75130-01A |
| UPC / Barcode | 815410010316 |
| Item ID | 145765 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2018-01-15 |
| Category | Nerf Bars & Running Boards |
| Subcategory | Running Boards |
| Dimensions | 8.0" Γ 7.1" Γ 5.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |