AMP Research 2004-2008 Ford F150 All Cabs PowerStep XL - Black
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp77105-01A |
| MFR Part # | 77105-01A |
| UPC / Barcode | 815410013348 |
| Item ID | 145803 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2018-01-15 |
| Category | Nerf Bars & Running Boards |
| Subcategory | Running Boards |
| Dimensions | 93.0" Γ 13.0" Γ 12.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 113.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |