Roll-N-Lock 15-18 Ford F-150 SB 77-3/8in A-Series Retractable Tonneau Cover
| Brand | Roll-N-Lock |
|---|---|
| Part Number | rnlBT102A |
| MFR Part # | BT102A |
| UPC / Barcode | 725478166095 |
| Item ID | 157350 |
| Price Group | Roll-N-Lock |
| Born-On Date | 2018-02-15 |
| Category | Tonneau Covers |
| Subcategory | Tonneau Covers - Retractable |
| Dimensions | 74.0" Γ 15.0" Γ 13.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 110.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |