Westin LED Work Utility Light Square 4.6 inch x 5.3 inch Spot w/3W Epistar - Black
| Brand | Westin |
|---|---|
| Part Number | wes09-12211A |
| MFR Part # | 09-12211A |
| UPC / Barcode | 707742059364 |
| Item ID | 157706 |
| Price Group | Westin BB |
| Born-On Date | 2018-02-16 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Work Lights |
| Dimensions | 7.0" Γ 5.0" Γ 2.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |