Innovative 97-01 Honda Prelude H/F-Series Manual/Auto Replacement Mount Kit
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm20150-85A |
| MFR Part # | 20150-85A |
| Item ID | 162647 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2018-02-23 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 10.5" Γ 10.3" Γ 6.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 11.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |