Diamond Eye KIT 4in Catback Single AL 16-18 Ford F-150 Eco-Boost / V8
| Brand | Diamond Eye Performance |
|---|---|
| Part Number | depK3338A |
| MFR Part # | K3338A |
| UPC / Barcode | 841963122428 |
| Item ID | 167435 |
| Price Group | Diamond Eye |
| Born-On Date | 2018-03-12 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Catback |
| Dimensions | 51.5" Γ 20.9" Γ 12.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 69.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |