Innovative 90-93 Honda Accord F-Series Black Aluminum Mount 75A Bushings Front Torque Engine Mount
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm29340-75A |
| MFR Part # | 29340-75A |
| Item ID | 167834 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2018-03-14 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Differential Mounts |
| Dimensions | 16.0" Γ 6.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |