Innovative 06-11 Honda Civic Si K-Series Silver Billet Aluminum Mounts 75A Bushings (Not K24 Trans)
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inmB90850-75A |
| MFR Part # | B90850-75A |
| Item ID | 169807 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2018-04-06 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Differential Mounts |
| Dimensions | 12.5" Γ 12.2" Γ 8.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 20.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |