Ford Racing 2009-2018 F-150 (Incl Raptor) Ford Performance Windshield Banner
| Brand | Ford Racing |
|---|---|
| Part Number | frpM-1820-F15A |
| MFR Part # | M-1820-F15A |
| UPC / Barcode | 756122008157 |
| Item ID | 171720 |
| Price Group | Ford Racing A |
| Born-On Date | 2018-04-17 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Stickers/Decals/Banners |
| Dimensions | 12.2" Γ 10.6" Γ 6.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |