Innovative 01-05 Honda Civic (EM2/Non-Si) Conversion Passenger Mount (K Series/Man) - 75A Bushing
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm90520-75A |
| MFR Part # | 90520-75A |
| Item ID | 179411 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2018-05-14 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 16.0" Γ 6.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 8.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |