Sparco Shoe Race 2 Size 13 - Blue
| Brand | SPARCO |
|---|---|
| Part Number | spa001272013A |
| MFR Part # | 001272013A |
| Item ID | 180094 |
| Price Group | SPARCO Competition |
| Born-On Date | 2018-05-24 |
| Category | Safety |
| Subcategory | Racing Shoes |
| Dimensions | 13.6" Γ 11.6" Γ 4.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |