Ford Racing 15-18 Ford Mustang Track Handling Pack
| Brand | Ford Racing |
|---|---|
| Part Number | frpM-FR3A-M8A |
| MFR Part # | M-FR3A-M8A |
| UPC / Barcode | 756122008119 |
| Item ID | 180534 |
| Price Group | Ford Racing A |
| Born-On Date | 2018-05-29 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Suspension Packages |
| Dimensions | 26.4" Γ 17.6" Γ 13.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 64.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |