Eibach Pro-Alignment Camber Kit for 04-08 Acura TSX / 03-07 Honda Accord Coupe / 06-07 Accord Sedan
| Brand | Eibach |
|---|---|
| Part Number | eib5.67290K |
| MFR Part # | 5.67290K |
| UPC / Barcode | 803050232328 |
| Item ID | 18066 |
| Price Group | Eibach C |
| Born-On Date | 2010-12-23 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 14.0" Γ 5.0" Γ 3.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |