DSS 06-10 Jeep Grand Cherokee SRT-8 1-Piece Aluminum Rear Driveshaft CHSH-WK1-1A
| Brand | Driveshaft Shop |
|---|---|
| Part Number | dss610148 |
| MFR Part # | 610148 |
| UPC / Barcode | CHSH-WK1-1A |
| Item ID | 182876 |
| Price Group | Driveshaft Shop |
| Born-On Date | 2018-06-27 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Driveshafts |
| Dimensions | 53.2" Γ 6.5" Γ 6.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 27.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |